RUSZNIKARNIA WARSZAWA

 

Firma działa w formie prawnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością działającej na podstawie koncesji MSWiA B-300/2003 przy ul. Bocianiej 36 lok. 28 w Warszawie.

 

Zgodnie z posiadanymi pozwolenia w zakresie uprawnień spółki leży naprawa oraz modernizacja broni palnej (myśliwskiej, sportowej, bojowej, kolekcjonerskiej) jak również wytwarzanie broni oraz istotnych części broni palnej, a także sprzedaż technologi o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym zgodnie z obowiązującymi przepisami o broni i amunicji w szczególności na podstawie Ustawy o broni i amunicji z dnia 21 maja 1999 r. (Dz.U. 1999 nr 53 poz. 549).

 

 NAPRAWA I SPRZEDAŻ BRONI NOWEJ I UŻYWANEJ

 

Prócz usług rusznikarskich zajmujemy się sprzedażą broni nowej i używanej oraz amunicji jak również prowadzimy komis broni, którą również skupujemy klienta.

Każda usługa wykonywana jest zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta, wszystkie prace wykonywane są starannie i rzetelnie z przestrzeganiem ustalonych wcześniej terminów(!).

 

Podstawowymi usługami w których specjalizujemy się są m. in.:

 • renowacja starszej lub wyeksploatowanej broni (strzelby, karabiny, pistolety itp.),
 • renowacja drewna w broni, w tym: likwidacja wgnieceń, pokrywanie nowymi powłokami, przedłużanie oraz

skracanie kolb),

 • oksydowanie luf na zimno oraz na gorąco,
 • likwidacja wgnieceń luf śrutowych,
 • kasowanie luzów zamkowych,
 • wymiana istotnych i nieistotnych części broni,
 • ustawianie lunet celowniczych,
 • przystrzeliwanie broni ( zarówno optycznych jak i otwartych przyrządów celowniczych),
 • modernizacja jak również tuning już istniejących modeli broni palnej (H&K, AK, Glock, CZ, Sig Sauer, Benelli, Browning, Winchester, itp.),
 • wykonywaniem hamulców wylotowych odrzutu oraz płomienia,
 • dopasowywaniem awantażu do postawy strzelca,
 • lutowaniem luf, itp.

 

Do w/w czynności w Rusznikarni „Warszawa” używane są nowoczesnych środki, zarówno chemiczne jak również przede wszystkim pochodzenia naturalnego przyjaznych dla środowiska naturalnego (np. m. in. Ballistol). W zakładzie znajduje się park maszyn służących do pracy i obróbki podstawowych elementów składowych każdego rodzaju broni (tokarki, szlifierki, frezarki, wiertarki, piły oraz różnego rodzaju obrabiarki zarówno do metalu jak i drewna).

 

ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

 

Kadra wykwalifikowanych fachowców w dziedzinie każdej broni palnej oraz optyki posiada odpowiednie kwalifikacje zawodowe oraz szereg kursów specjalistycznych jakie potrzebne są do wykonywania zawodu rusznikarza oraz specjalisty w zakresie wiedzy o broni broni palnej zgodnie z literą obowiązującego prawa dotyczącego broni palnej, a także na podstawie posiadanej wiedzy na temat sportów strzeleckich, myślistwa oraz trybu i sposobów uzyskania pozwolenia na broń palną. Osoby, które tworzą Rusznikarnię Warszawa są wykładowcami i specjalistami w swoich dziedzinach. 

Przygotowanie zawodowe naszej kadry oparte jest na wykształceniu i kursach, ale to czym możemy się poszczycić to wieloletnie doświadczenie zawodowe wynikające z pasji do broni palnej, sportów i zawodów strzeleckich, zamiłowanie do łowiectwa i sztuki rusznikarskiej. 

 

SPORT STRZELECKI  

 

Prócz działalności ściśle ukierunkowanej z zakresem koncesji MSWiA prowadzimy również szkolenia strzeleckie oraz przygotowanie kandydatów do praktycznych egzaminów strzeleckich w Polskim Związku Łowieckim jak i Polskim Związku Strzelectwa Sportowego oraz kursy zakończone uzyskaniem uprawnień "Prowadzącego strzelanie". Organizujemy również strzeleckie imprezy integracyjne dla firm pragnących ugościć w ten sposób swoich kontrahentów bądź pracowników, posiada bowiem wykwalifikowaną kadrę instruktorów (uprawnienia instruktorskie: państwowe,PZSS, PZŁ, PTS oraz klubowe i policyjne).

JAKOŚĆ I PRECYZJA OPARTA NA PASJI I DOŚWIADCZENIU

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

RP262171426.JPG

 

Metro_Warszawskie_logo

 

logo

 

Kas_winieta

 

ZAUFALI NAM

Certyfikat Swarovski optyka lunety termika

Rusznikarnia Warszawa

Naprawa renowacja broni palnej

Sprzedaż broni i amunicji

Komis broni używanej

 

Joly Sp. z o.o.

ul. Bociania 36/28, 02-807 Warszawa

NIP: PL 6112269064

REGON: 271068380 

KRS: 0000141453

 

Konto bankowe mBank

67 1140 2004 0000 3202 7823 4247 

 

Sprawdź

Sprawdź